BODY WRAP GEL ALGAE DETOX

Merevetikakompleksiga mähis toimib korraga mitmes suunas: aitab kiiresti “probleemsetes piirkondades” mahtusid vähendada, pinguldab ja niisutab nahka, ergutab ainevahetusprotsesse ning viib organismist välja toksiine ja liigset vedelikku, samuti küllastab nahka mikroelementide ja vitamiinidega.

PRO DG kompleks stimuleerib rasvapõletust ja takistab rasva ladestumist nahaalusesse rasvkoesse.

200 ml

20.95

Laost otsas

Efektid

Planktoni ekstraktil põhinev PRO DG kompleks on tõestatud kliinilise efektiivsusega ja kahekordse toimega: vähendab rasvaladestuste hulka organismis ja takistab uute rasvarakkude kogunemist.

Unikaalne PRODEW®️ 500 aminohappe kompleks küllastab nahka kasulike ainetega ja normaliseerib veetasakaalu rakkudes. Toimeained taastavad naha elastsuse ja tugevuse ning kõrvaldavad ärritusi ja ebatasasusi. Teie nahk muutub siledamaks ja hoolitsetud pärast esimest pealekandmist.

 

Rakendus

Kanna mähis puhastatud niiskele nahale, soovitavalt pärast koorija kasutamist, probleemsetele kehapiirkondadele ühtlase paksu kihina ja mähi toidukilega tihedalt, kuid mitte pingutage ning oota 30-50 minutit.

Pärast seda eemaldage ülejäänud mähis kuiva lapiga ja loputage hoolikalt sooja veega. Pärast kandke tulemuse fikseerimiseks ALGAE SERUM ja/või SLIM SPRAY.

Seotud tooted