Dry Massage Brush (TRAVEL), COLOR

NEW

Kompaktne kuiv massaažihari firmalt Letique on tselluliidivastases hoolduses asendamatu abiline. Saate selle alati kaasa võtta, igale reisile, sest see ei võta palju ruumi. Kuivmassaaž aitab vabaneda “apelsinikoore” ilmingutest kehal, annab lümfidrenaaži efekti ja on tervisele väga kasulik.

Harjai korpus on valmistatud naturaalsest väärispuidust ning harjased tampico kiust, mis on valmistatud agaavilehtedest. Tänu kvaliteetsetele materjalidele teenib hari l teid pikka aega ja aitab saavutada suurepäraseid tulemusi võitluses tselluliidi vastu.

3.50

Efektid

Kuivmassaaž harjaga parandab vereringet ja lümfivoolu, eemaldab toksiine. See aitab eemaldada turseid ja vähendada tselluliidi teket probleemsetes piirkondades.

Lisaks koorib harjamassaaž surnud naharakud ja suurendab epidermise elastsust. See protseduur muudab teie naha tervemaks ja harjai särav värv annab teile suurepärase tuju.

 

Rakendus

 

Massaaži tuleks teha enne duši all käimist. Vältige niiskuse sattumist harja korpusele. Masseerige nahka mööda lümfivoolu jooni alt üles. Hõõruge nahka jõuliselt kerge survega. Kui peale massaaži tekib tugev põletustunne ja/või punased laigud, siis tuleb järgmise protseduuri käigus survet leevendada.

Kõigepealt masseerige ringjate liigutustega jalgu, reied ja tuharad, seejärel liigutage kõrgemale. Seljapiirkonnas on vaja masseerida alt üles alaseljast abaluude poole. Kõhupiirkonnas tuleb survet leevendada. Massaaži aeg on 10-15 minutit. Pärast massaaži on soovitatav võtta kontrastdušš, nii on efekt märgatavam. Pärast kõigi kooritud nahaosakeste mahapesemist võid peale kanda Letique’i tooteid, mida kasutad. Massaaži soovitatakse teha 3-4 korda nädalas.

KUIDAS HOOLDADA OMA HARJA EEST

– Pühkige korpust niiske (mitte märja) lapiga, seejärel – pühkige kuiva lapiga.

– Harjaste pesemiseks lahjendage seebilahust.

– Horisontaalses asendis kastke harja harjased lahusesse 1-1,5 cm. Seejärel kastke harjased 1-1,5 cm puhtasse vette. Pühkige õrnalt kuiva lapiga. Laske harjal kuivada, harjased allapoole.

Tähtis: Ärge laske niiskusel sattuda harja korpusele. Kasutage ainult kuivmassaažiks!

 

Vastunäidustused

 

Ärge kasutage harja raskete nahahaiguste (sh veresoonte) korral, avatud nahakahjustuste piirkonnas.

 

Seotud tooted