COOLING ALGAE BODY SPRAY

Intensiivne tööriist “probleemsete piirkondade” igapäevaseks hoolduseks. Tänu kompositsioonis sisalduvatele komponentidele, mis aktiveerivad mikrotsirkulatsiooni ja lipolüüsi protsessi, võitleb sprei tselluliidi ja liigsete rasvaladestustega.

Aitab taastada naha elastsust, tugevdada seda, kõrvaldada kudede turset ja vedeliku stagnatsiooni. Mõjub kaua peale pealekandmist, on suurepärane tugiaine mähkimiskuuride vahel, samuti efekti tugevdamiseks ja pikendamiseks pärast protseduuri. Sellel on kerge jahutav toime ja loomulik mentooli aroom.

150 ml

22.85

Laost otsas

Efektid

Sisaldab kaalulangetamise kompleksi, mis on loodud Bretagne’i ranniku ökoloogiliselt puhtas piirkonnas kasvavate spetsiaalselt valitud mikrovetikatüvede baasil.

Planktoni ekstraktil põhinev PRO DG kompleks on tõestatud kliinilise efektiivsusega ja kahekordse toimega: see aitab vähendada rasva ladestumist adipotsüütide rakkudes ning vähendab uute rasvarakkude tekke ja kuhjumise võimalust.

 

Rakendus

 

Pihusta üle kogu keha, vältides rindkere piirkonda, ära loputa. Kandke üks või kaks korda päevas vähemalt 15 päeva jooksul. Seda saab kasutada iseseisva tootena, vaheldumisi ALGAE SERUM’iga või koos LETIQUE koorija ja kehamähisega.

Seotud tooted