HAIR&SCALP SPRAY

Juuksekasvu soodustav sprei aminohapete, vitamiinide ja kolmeteistkümne taime ekstraktide kompleksi optimaalselt valitud kombinatsiooniga, omab peanahka tugevdavat, taastavat ja tervendavat toimet, soodustades juuste kasvu ja tugevdamist.

 

150 ml

19.00

Laost otsas

Efektid

Rohelises tees sisalduval katehhiinil on antioksüdantsed omadused, see stimuleerib juuste kasvu ja aeglustab vananemisprotsesse. Biotiin aitab kaasa juuksefolliikulite ja peanaha hapnikuga varustatuse normaliseerimisele, tugevdab juuste struktuuri, säilitab nende loomulikku elastsust ja värvi.

Kofeiin ja nikotiinhape aktiveerivad kerge soojendava toime tõttu peanahas ainevahetusprotsesse, äratavad “magavaid” juuksefolliikulisid.

Kursuse pealekandmine on soovitatav nii esimeste juuste kasvu aeglustumise tunnuste ilmnemisel kui ka erinevatest teguritest tingitud juuste väljalangemise korral.

 

Rakendus

 

Enne kasutamist loksutage pudelit, pihustage sprei juuksejuurtele ja peanahale, hõõruge masseerivate liigutustega nahka. Ärge loputage. Soovitatav on kanda iga päev, hommikul või õhtul, vähemalt 3-4 nädalat. Hooldushooldusega kandke 2-3 korda nädalas.

Seotud tooted